Vítej na stránkach portálu Obligames!

 • Soul of Destiny

   

  Vítejte,

  Server SoD jako byvalý server L2MAX který zakložíl Karakan je z prostředí kroniky Scions of Destiny.. Server je velice připodobněn serveru z bývalé oficialní scény.

  Scions of Destiny je nstalgické chronicle a pro hráče, kteří si pamatují nezapomenutelný Oficiální C4 server NAIA a pamatují si revolučních změn po C3, není potřeba vysvětlovat, kterým směrem jsme se inspirovali i my.

  Naše jádro je dedeček, je to jedna z nejstarších verzí C4 serveru,otevreného projektu L2JLisvus přesto jediná z nejvychytanějších forem, na které jsme pracovali řadu let od roku 2008

  super teamu z projektu L2Dot, a taky spousty kamarádům hráčum Kain, DirtyKing, MetLeSome, Aoki, Veto, Vestar, Milinka, Eva, Hrotn, MikeCZ nezapometulný Slovák, kterého nick si nepamatujeme, ale rád oslovoval gamemastra Danielu, jako šéfovou všem těmto hráčům patří velike díky za pomoc při testování a strávení dlouhými nočními hodinami při čištěni různých bugů.


  Naším cílem je preciznost podoba a přesnost, to znamená, že jsme se snažili nezasahovat do skillů, a nezkracovat questy, nepodporujeme hru s ulehčeným systémem ani konceptem, a také neprovádíme transference ani jiné custom eventy. Snažíme se udržet tradici, hlavně prožitkem a nádechem oficialní myšlenky tvůrců.

  Server jde ale s dobou a na našem serveru se můžete setkat s offline trade systemem, nebo offline craf systemem. Můžete také očekávat spousty novinek, ale ne takové, které Vám zprotiví přesnou identitu Scions of Destiny Kroniky